Internet Fryčovice

NABÍDKA VOIP SLUŽEB

 

 

Co je VoIP?

VoIP je služba přenosu hlasu po Internetu.

Služba ha-loo je novinkou v oblasti internetového volání VoIP. Jedná se o předplacenou službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i samozřejmě do mobilních sítí. A stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoli, prostřednictvím jakéhokoli operátora v jakékoli zemi. Klient tedy nepozná rozdíl oproti stávající telefonní lince operátora.

Hlavní výhody ha-loo oproti pevné lince jsou:

  • Neplatíte žádné paušální poplatky, nevybíráte z nepřehledných tarifů, nehrozí žádné dodatečné náklady. Nikomu se k ničemu neupíšete. Volejte kdy chcete a kolik chcete. Máte naprostou volnost.
  • Online výpis hovorů a vyúčtování zdarma. Proč byste měli platit za informace o vašich voláních? Prostřednictvím online výpisů služby ha-loo máte neustálý a naprostý přehled o cenách a délkách hovorů, a to již několik minut po zavěšení sluchátka. Tento systém Vám zajistí maximální kontrolu nad výdaji za volání. A to zcela zadarmo!
  • Kdykoliv můžete přestat. Neplatíte žádné ukončovací poplatky. Vždy voláte jen do výše svého kreditu. Pokud nechcete, nedobíjíte, nemáte náklady, ale příchozí volání tím nejsou zablokována. Svět se Vám dovolá.

Otázky a odpovědi

Jaká čísla jsou přidělována v rámci služby ha-loo?

Jedná se o geografická čísla, která jsou principiálně vázána na lokalitu umístění účastníka (telefonní obvod), proto je při objednávce důsledně vyžadováno zadání přesné adresy umístění, podle které Vám bude přiděleno správné telefonní číslo.

Náklady na pořízení:

Pro telefonování je nutné mít telefonní přístroj podporující VOIP přenos, pokud chcete použít váš stávající přístroj je nutno si koupit bránu(převodník) který převede hovor z telefonu do datové podoby. Nabídku telefonů a brán vám pošleme po odeslání poptávky.

VOIP brána VOIP brána

VOIP brána

VOIP brána

Cena bez DPH 1.00 Kč
Cena s DPH 1.00 Kč
Cisco SPA301-G2 Cisco SPA301-G2

Cisco SPA301-G2

Cisco SPA301-G2, 1-line VoIP telefon

Cena bez DPH 1 200.00 Kč
Cena s DPH 1 200.00 Kč

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací